O společnosti

DSC08676resizeVážení zákazníci,
dovoluji si Vám představit naši společnost TRUHLÁŘSTVÍ Hlaváč, s.r.o., která se již od roku 1997 zabývá zakázkovou truhlářskou výrobou z měkkého i tvrdého masivního dřeva, lamina a dýhované dřevotřísky.

Zařizujeme soukromé byty, RD, novostavby, hotely, kanceláře, restaurace a jiné, to vše na míru dle požadavků zákazníka.

Naše firma se tedy může pochlubit několikaletými zkušenostmi a potvrzuje to i řada stálých zákazníků, které jsme přesvědčili o výhodnosti spolupráce nejen vynikající kvalitou našich produktů za přiměřené ceny, ale i přesností při dodržování dohodnutých podmínek. Všechna pracoviště firmy jsou vybavena dostatečným technickým vybavením pro zpracování všech druhů dřeva, lamina a dalších truhlářských materiálů,  a proto můžeme našim zákazníkům nabídnout výrobky špičkové kvality.
Pracovníci firmy mají potřebné odborné a profesní zkušenosti v daném oboru.

Nabízíme Vám kompletní profesionální servis: od prvotní konzultace, přes zaměření v prostoru, návrh v 3D programu, poradenství, výrobu, dodávku a montáž. Demontáž stávajících truhl.prvků, likvidace odpadů a zednické zapravení je pro naši firmu samozřejmostí.

Vzhledem k tomu, že opravdu chceme pro naše zákazníky tu nejvyšší kvalitu, tak také proto vyžadujeme i my od našich dodavatelů surovin záruky vysoké kvality. Své výrobky zhotovujeme z různých materiálů ( masivní dřevo - smrk, borovice, modřín, dub, buk, olše, jasan, třešeň, cizokrajné - meranti, mahagon). Používáme vysoce kvalitní povrchovou úpravu - stříkáme vysokotlakovým zařízením v naší nové poerfektně vybavené lakovně s profesionální kabinou a dráhou na truhlářské prvky.

Své služby nabízíme zákazníkům nejenom v Olomouckém regionu, ale realizujeme zakázky po celé České republice.

Veškerý individuálně řešený nábytek vyrábíme ve vlastním výrobním areálu. Vlastníme technologické zařízení, které je schopno pokrýt většinu náročných požadavků. K příliš specifickým nárokům pak využíváme kooperaci našich dlouholetých specializovaných partnerů.

Doufám, že jsme Vás přesvědčili o našich kvalitách a přednostech. Bude pro nás ctí zrealizovat Vaše sny a přání, a těšíme se, že i Vy se v budoucnu stanete našimi spokojenými zákazníky.


S veškerou úctou

Otakar Hlaváč
ředitel společnosti


DSC08711resize