Vybavení interiérů

Naše firma se od počátku své činnosti specializuje na zakázkovou výrobu nábytku. Ne každému vyhovuje standardní nabídka v obchodech a raději volí kvalitu řemeslného zpracování, osobitý styl a preferují jedinečnost každého vyrobeného kusu.
Kromě profesionality a garantované kvality Vám můžeme nabídnout osobní přístup a maximální pochopení pro Vaše představy a přání.

Nabízíme kompletní servis - od prvotní konzultace, přes zaměření v prostoru, návrh v 3D programu, výrobu, dodávku a montáž. Nábytek vyrábíme z prvotřídních materiálů – lamina, dýhy nebo masivu.

Našemu zákazníkovi můžeme nabídnout:

  • vyrábíme kvalitní a praktické vestavěné skříně, které vám ušetří prostor při modernizaci bytu, či domu.
  • vyrábíme kancelářský nábytek, s vysokou spolehlivostí a funkčností. Sledujeme současné designové trendy a dodáváme proto moderní nábytek
  • máte požadavky vyznačující se neobvyklou architekturou, originalitou provedení, exkluzivitou použitých materiálů, či detailním propracováním? Vyrobíme pro Vás atypický nábytek na míru, přesně dle vašich náročných požadavků.
  • pro Vaše děti vyrobíme dětské pokojíčky dle představ a snů malých ratolestí.
  • déle koupelnový nábytek, ložnice, nábytek do obývacích prostor, nebo vybavení restaurací, hotelů a barů

Celý interiér Vám sladíme do jednoho celku. Přijďte se inspirovat a poradit do naší nové vzorkové prodejny přímo u nás v areálu.

008010011034mix 827výrobky 3q 2013 028výrobky 3q 2013 029výrobky 408výrobky 409
webdesign Studio R3D, s.r.o.