Eurookna a euro dveře

Vítejte na stránkách firmy Truhlářství H centrum s.r.o , která je výrobcem dřevěných oken DOMINO 68. V počátečním období se věnovala truhlářské výrobě, výrobě nábytku, masivu a dalším činnostem. V současné době se vyprofiloval stěžejní program - zakázková výroba a montáž dřevěných oken standardu EURO.

Okna společnosti Truhlářství H centrum s.r.o. DOMINO 68 splňují nejnáročnější estetické a technické požadavky zákazníků řadu let. Samozřejmostí je i vysoká kvalita našich výrobků, která je potvrzena nezávislými institucemi.

Při odborné montáži našich oken poskytujeme záruku 5 let a to je důkaz technické vyspělosti našich řešení. Cílem společnosti je nabízet zákazníkům výrobky špičkové kvality, zabezpečit vysokou odbornost a profesionalitu nabízených služeb a tím přispět k vysoké spokojenosti našich zákazníků. Doufáme, že se v budoucnosti stanete našimi spokojenými zákazníky.

Materiál

EUROOKNA, která si Vám dovoluji nabídnout jsou vyrobena z vysoce kvalitního materiálu - smrku, borovice, dubu, je však možno si vybrat i z exotických dřevin jako je meranti a eukalypl.

Okapnice

Zákazník si u nás může vybrat ze široké nabídky všech druhů okenních okapniček - dřevěná, universální, termookapnice, a U3, U4 ....i v odstínech například tmavého dřeva.....

     

Povrchová úprava

Před konečnou úpravou je provedeno pečlivé obroušení a impregnace namáčením. Vysoce kvalitní povrchová úprava je zaručena stříkáním vysokotlakovým zařízením v perfektně vybavené lakovně s novou kabinou a pojezdnou dráhou na okna Lazuru si může zákazník vybrat ze vzorkovníků od firmy REMMERS nebo SOKRATES.

Kování

Celoobvodové kování je od firmy WINKHAUS, která má na trhu věhlas špičkové technologie. Dokazuje to právě kování autoPilot, jako nejnovější příklad inteligentní technologie. Celoobvodové kování WINKHAUS - vliv na tepelně izolační vlastnosti, sklopně-otevírací funkce, zvýšená bezpečnost díky standardně používaným prvkům ve tvaru hříbku a ocelovým protiplechům. Umožňuje okování křídla s integrovaným základním stupněm bezpečnosti. Kování WINKHAUS má řadu variant ovládání s vysokou spolehlivostí.

webdesign Studio R3D, s.r.o.